Twój Dom Kredytowy jest jedną z czołowych firm pośrednictwa i doradztwa finansowego w Polsce. Należymy do jednej z największych grup kapitałowych w Polsce (partner)

 

    Od ponad 11 lat kompleksowo dbamy o finanse polskich gospodarstw domowych i przedsiębiorstw. Jako jeden z niewielu pośredników dysponujemy szerokim wachlarzem rozwiązań kredytowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych, co sprawia, że nasza oferta jest atrakcyjna dla różnych grup Klientów.

    Pośredniczymy w sprzedaży produktów przeznaczonych dla klientów indywidualnych, firm i osób prowadzących działalność gospodarczą. Współpracujemy z ponad 30 liczącymi się na rynku instytucjami finansowymi. Stale rozbudowujemy naszą ofertę produktową, aby wyprzedzać rynkowe trendy i skutecznie odpowiadać na potrzeby naszych Klientów.

    Od wielu lat stosujemy nowoczesne strategie w zakresie sprzedaży naszych produktów. Największą wartością jest dla nas aktywna współpraca z Klientami, dzięki której możemy dokładnie poznać ich oczekiwania i zaproponować im optymalne rozwiązania finansowe. Wyróżniają nas szybkość działania i jakość usług – dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji jesteśmy zawsze w pobliżu, zarówno w małym mieście, jak i w dużej aglomeracji. Dysponujemy placówkami własnymi oraz rozległą siecią punktów partnerskich.

    Polegając na doświadczeniu naszych pracowników oraz partnerów, gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Nasi doradcy ułatwiają wybór rozwiązania spełniającego wszystkie oczekiwania Klienta oraz pomagają w kompletowaniu dokumentów i wypełnianiu potrzebnych wniosków. Cieszymy się zaufaniem szerokiego grona kredytobiorców i kontrahentów. Jesteśmy - z ramienia partnera - członkiem Związku Firm Doradztwa Finansowego.

 

Od lutego 2015 Twój Dom Kredytowy jest parterem:


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

UA-10184669-3